Přeskočit hlavičku a navigaci.

Dudek Hadron 3

Technické parametry

Dostupné velikosti 16, 18, 20, 22 a 24m
Barevné varianty: Fusion, Mambo, Tango
Min.- Max. rychlost 29- 71 Km/h
Váhové rozpětí: 80- 170 Kg
Výkonné křídlo pro zkušené piloty

Cenové varianty

0 Kč
Velikost 20 a 2293203 Kč
Velikost 2496833 Kč

Další podrobnosti

Křídlo je určeno pro aktivní a často létající piloty, kteří znají chování reflexních křídel a dobře je ovládají. Doporučená minimální doba náletu je 200 hodin a alespoň 80 hodin ročně.
Hadron 3 byl navržen jako solidní nástroj pro expresní překonání vesmíru. Vyznačuje se širokým rozsahem rydhlostí, přesným ovládáním a vysokou účinností.
Vzlétá bezvadně, jemně a plynule stoupá nahoru. Nezůstává pozadu ani s vyžínači v otevřené poloze a za bezvětří.

Reflexivita Hadron 3 se téměř nemění a speed systém lze použít v celé řadě trimrů. Při průletu rotorem, nebo turbulencí křídlo jen nepatrně změní polohu nad hlavou pilota a nevyžaduje tak jeho neustálý zásah.


Konstrukce a technologie
Hadron 3 je koncepčně odvozen od Hadron XX, ale je kombinován se snadností použití známou z Hadron 1.1. Mnoho konstrukčních řešení je nových, počínaje velmi účinným profilem, přes konstrukci volných konců až po madla řízení.
Shark-nose (SN) na náběžné hraně poskytuje lepší aerodynamiku této části vrchlíku a vyšší vnitřní tlak v širokém rozsahu úhlů náběhu (rychlostí).
Náběžná hrana je vyztužena syntetickými jádry FET (Flexi Edge Technology), která výrazně zlepšují kvalitu vzletu a chrání před deformací při vysokorychlostním letu.
Náběžná hrana je navíc vyztužena výztuhami umístěnými mezi žebry (LE2R - Leading Edge Double Reinforcements). To vede k mnohem čistšímu profilu na náběžné hraně při letu plnou rychlostí.
Při konstrukci jsme použili i další efektivní metody rozložení napětí vrchlíku, související s nejnovějšími technologiemi šití.
Hadron 3 má maximálně zjednodušenou strukturu popruhů, nemá Power Attack (PA) ani jiné složité regulační prvky.
Má tři řady lanek (3L) a jeho systém řízení je naše dobře známé a účinné proprietární 2D řízení s novými řídítky TCT + (Triple Comfort Toggle), které spojují vlastnosti rukojetí TCT a TST.
Standardem u našich padáků je možnost výběru jedné ze tří úrovní brzdových systémů a možnost nastavení polohy magnetů zajišťujících madla řízení. Díky těmto vylepšením je ovládání ovládání velmi intuitivní.
Pro eliminaci vlivů krouticího momentu, který se vyskytuje u některých konfigurací pohonu a křídla, jsme použili automatický systém TEA (Torque Effect Adjuster) osvědčený ve Warpu. Funguje automaticky po instalaci šňůry na příslušnou stranu v závislosti na směru točivého momentu v pohonu. Popruhy trimů jsou navrženy tak, aby se dali použít během letu.
Hadron 3 se vyrábí výhradně v Evropě, v naší polské továrně, díky čemuž jsme schopni řídit jeho složitý výrobní proces od začátku do konce, mimo jiné pomocí laserové řezací techniky LT (Laser Technology)

https://dudek.eu/produkt/hadron-3/

Rychlý kontakt

Milan Klement, info@paraelement.cz,

+420 602 730 568

 

Copyright 2015
Všechna práva vyhrazena
Created by www.mmiracky.cz