Přeskočit hlavičku a navigaci.

Dudek Snake 3 New

Technické parametry

Dostupné velikosti 14, 15, 16, 17, 18, 20 a 22m
Barevné varianty: Tango, Tribal, Boogie
Min.- Max. rychlost 30- 77 +-3 Km/h
Pokryté váhové rozpětí: 65- 175 Kg

Cenové varianty

Rozměr 14, 15 93500 Kč
Rozměr 16, 17 a 1898824 Kč
Rozměr 20 a 22104236 Kč

Další podrobnosti

Snake 3 je náročné slalomové křídlo pro závodní piloty
Velmi rychlé a dynamické v zatáčkách, s výjimečnou odolností proti kolapsům.
Proces návrhu a testování trval rekordních 5 let. Trvalo tolik času a úsilí, abychom splnili designové předpoklady s vlastní zásadou „bez kompromisů“.

Během této doby byl Snake 3 rozsáhle testován s nejlepšími slalomovými piloty na světě. Dosáhli výborných výsledků, často zvítězili ve třídách PF1 a PL1.

Snake 3 se doporučuje pro piloty zběhlé v létání s DriftAir nebo náročnějšími křídly. Pro zkušené piloty může být Snake 3 pokročilým a přesným nástrojem, který jim pomůže vyhrát soutěže.

Konstrukce
Snake 3 je konstrukčně odvozen od DriftAir, ale svými parametry je podobný jeho předchůdci - Snake XX. Zde jsou nejdůležitější nové designové prvky:

LE3D na přední hraně
nový aerodynamický profil
změněné prodloužení
nové volné konce s prodlouženým chodem speed systému
změněná struktura vyvázání
optimalizace rozmístění podpěrných bodů (upevňovací šňůry k vrchlíku)
změněny body pro různé uchycení řidiček
Leading Edge 3D na přední hraně umožňuje věrnější zobrazení skutečného aerodynamického profilu a snižuje množství vrásek na látce na nejdůležitějším místě z hlediska vztlaku a odporu vzduchu.

Úpravy vyvázání zvyšují stabilitu odtokové hrany při vysokých rychlostech. Tyto prvky spolu s pečlivě vybraným profilem a prodloužením vytvářejí soudržnou strukturu zaměřenou na splnění konstrukčních předpokladů.

Další detaily designu
Shark-nose (SN) na náběžné hraně poskytuje lepší aerodynamiku této části vrchlíku a vyšší vnitřní tlak v širokém rozsahu úhlů náběhu (rychlostí).
Náběžná hrana je vyztužena syntetickými jádry FET (Flexi Edge Technology), která výrazně zlepšují kvalitu vzletu a chrání před deformací při vysokorychlostním letu.
Náběžná hrana je navíc vyztužena výztuhami umístěnými mezi terči (LE2R - Leading Edge Double Reinforcements). To vede k mnohem čistšímu profilu na náběžné hraně při letu plnou rychlostí.
Při konstrukci jsme použili i další efektivní metody rozložení napětí vrchlíku, související s nejnovějšími technologiemi šití.
Čtyři řady šňůr jsou spojeny ve volných koncích, které byly vybaveny kompaktními, velmi účinnými mechanismy, jako jsou trimry, rychlost a systém Power Attack (PA).
Systém řízení Snake 3 je náš výkonný proprietární 2D s novými nastavitelnými řídiček CHR, která kombinuje vlastnosti rukojetí TCT a TST.
Standardem u našich padáků je možnost výběru jedné ze tří úrovní řidiček a možnost nastavení polohy magnetů zajišťujících madla řízení. Díky těmto vylepšením je ovládání ovládání velmi intuitivní.
Pro eliminaci vlivů krouticího momentu, který se vyskytuje u některých konfigurací pohonu a křídla, jsme použili automatický systém TEA (Torque Effect Adjuster) osvědčený ve Warpu. Funguje automaticky po instalaci linky na příslušnou stranu v závislosti na směru točivého momentu v pohonu.
Vzhledem k malému počtu vlasců jsme zajistili jejich vhodný výběr z hlediska co nejnižšího odporu vzduchu při zajištění vysoké pevnosti a nízké roztažnosti. Šňůry horní vrstvy připevněné k nosným bodům křídla jsou bez opletů, ve spodních vrstvách používáme šňůry s opletem.
Snake 3 se vyrábí výhradně v naší polské továrně, díky čemuž jsme schopni řídit jeho komplikovaný výrobní proces od začátku do konce, mimo jiné pomocí laserové řezací techniky LT (Laser Technology)

https://dudek.eu/produkt/snake-3/

Rychlý kontakt

Milan Klement, info@paraelement.cz,

+420 602 730 568

 

Copyright 2015
Všechna práva vyhrazena
Created by www.mmiracky.cz