Přeskočit hlavičku a navigaci.

Tandemové lety

Motorový seznamovací tandemový let

V případě zájmu o tandemový let, vyplňte prosím tento formulář. Doba letu je standardně 20 minut za cenu 1500 Kč. Dobu letu je možné po domluvě prodloužit.

Motorové létání je výjimečné svou možností letět kterýmkoliv směrem a navštívit tak místa, ve kterých jste vyrůstali nebo která máte prostě rádi, či která vás skutečně zajímají. Při motorovém létání jsme schopni udržet stále stejnou letovou hladinu a létat tedy i v takových letových prostorech, kde se volným letem prostě nedostaneme. K těmto letům používáme homologovanou výkonnou tříkolku, v kombinaci s tandemovým padákem. Vychutnat si můžete jak ranní  přírodu, tak skutečně klidné a příjemné večerní pohledy na krásnou Vysočinu.

Rychlé info:

Délka letu: od 20 minut

Co se týká časové náročnosti celého letu i s přípravou na let, počítejte s časem okolo 60ti minut.

Cena: od 1900 Kč  

Lokality Motorových tandemových letů:
- Přibyslav letiště
- po dohodě prakticky kdekoliv, kde nám to letové prostory umožňují.

Vhodné letové podmínky:
Tento typ tandemového letu nabízíme celoročně, od března do listopadu jsou podmínky velmi dobré, v lednu a únoru pak nabízíme možnost letů nad zasněženou krajinou.

Nároky na pasažéra:
- není vyžadována žádná zvláštní fyzická kondice,
- tandemový let mohou absolvovat dospělí i děti a novinkou je nová maximální váha pasažéra- 120kg.
- pro samotný let vám doporučujeme pevnější obuv (trekkingové nebo kotníkové boty), dlouhé kalhoty a větruvzdornou bundu adekvátní okolní teplotě, ve dnech s intenzivním slunečním zářením doporučujeme také sluneční brýle.

Průběh letu:

Před vlastním letem probíhá krátká příprava a komentář k letu včetně přesných instrukcí pro start i přistání. Bude vám nastavena sedačka na vaši velikost a vyzkoušíte si zavěšení. V případě vašeho zájmu vám může instruktor vysvětlit základní principy „klouzavého letu“ s funkcí motoru. Pak vás instruktor posadí do sedačky, připoutá a připne leteckou přilbu.

Následuje krátký rozjezd a plynulý start. Během Motorového tandemového letu budete sedět vpředu před instruktorem a výhled na okolní krajinu tak bude přímo před vámi. Pak už stačí jen ukázat směr, kterým chcete letět, vybrat si výšku ve které chcete letět a můžete si to celé začít  krásně užívat.Pokud si s sebou vezmete fotoaparát či kameru, můžete si let a jeho průběh zaznamenávat.

Diváci:
Diváci mohou pozorovat předletovou přípravu, let i ukončení letu přímo z místa startu. Toto místo je velmi vhodné pro fotografování nebo natáčení na kameru.

 

Rychlý kontakt

Milan Klement, info@paraelement.cz,

+420 602 730 568

 

Copyright 2015
Všechna práva vyhrazena
Created by www.mmiracky.cz